Ev işleri konusundaki büyük bir yükün omuzlarınızdan alınması anlamına gelen, kuru temizleme ya da halı yıkama gibi işlemler daha pek çok avantajı da beraberinde getirmektedir. Evde sağlanabilmesi mümkün olmayan temizleme imkânları, Networkdry uzman ekibi sayesinde tüm bayilerinde uygulanabilir.

Özellikle katı ve sıvı yağları suyun yapamayacağı şekilde çözdürme ve temizleme imkânı sağlayan kuru temizleme, hanımların en büyük yardımcısıdır. Yün ve ipek gibi doğal elyaftan üretilmiş olan ürünlerinizi, en iyi sonucu veren kuru temizleme teknikleri ile temizleyerek, yanlış yıkama şekilleri ile zarar görmelerinin önüne geçmekteyiz.

Polyester gibi sentetik, elyaf kumaşlar için en doğru yıkama şekli kuru temizleme ile gerçekleşmektedir. Bu  tip ürünlerinizde bulunan ve bir türlü çıkaramadığınız lekeleri çıkarabiliyoruz. Dolayısıyla kuru temizleme avantajı ile belki de bir daha kullanamayacağınızı düşündüğünüz kıyafetinizi yeniden kullanabiliyorsunuz.

Kuru temizleme ile giysilerin çekmesi, renk kaybı, doku ve apre değişikliği gibi endişelerinizden kurtulur, adeta ilk günkü gibi ürünlerinizi teslim alırsınız. Sizler için sunduğumuz halı yıkama ve kuru temizleme hizmetini, giderek yaygın hale getirmeyi hedefliyor, müşteri memnuniyetini korumak adına çalışıyoruz.

Evde temizlenmesi mümkün olmayan giysiler, tekstil ürünleri ve halılar için profesyonel hizmet sunan Networkdry ailesi olarak, ütüleme konusunda da yanınızdayız. İnatçı lekeler ve kırışıklıklar için su ve elektrik sarfiyatını önlemek, aynı zamanda zamanınızı boşa geçirmenizin önüne geçmek için güçlü kadromuz ve geniş bayi ağımızla yolumuza devam ediyoruz. Tabi bu süreçte fiyatlarımızı ekonomik seviyede tutma konusunda da özen göstererek müşterilerimizin tüm beklentilerine cevap oluşturuyoruz.

Yorum Yapın